Prawo Pracy

 • foto

  rozporządzenie o płacy minimalnej 2020 i

  rozporządzenie o płacy minimalnej 2020 i Zatrudnieni poprzez zagraniczną agencję pracy Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na uzyskiwaniu poprzez pracownika pracy u innego pracodawcy przez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln Cudzoziemców z początkiem w Polsce legalnie pracować będzie mln Ukraińców. W przyszłym roku.

  Dodany: 2020-02-17
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą

  W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych, również w postaci papierowej, jakże i elektronicznej. Nowy status pozwoli na elektronizację dokumentacji pracowniczej,.

  Dodany: 2020-02-11
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  programy kadrowo płacowe ranking PPK to nowa

  programy kadrowo płacowe ranking. PPK to nowa odmiana zbierania na emeryturę. Mają one zapewnić godne życie podczas jesieni życia. Zanim jednakże zaczniemy korzystać z PPK pracodawcy muszą napełnić związanych z tym formalności. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo kogo zawiera PPK także jaka jest procedura tworzenia PPK. Wszyscy zatrudniający pracowników i zleceniobiorców (w szczególności.

  Dodany: 2020-01-30
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  jak zatrudnić nauczyciela mianowanego w dniu 1 stycznia

  jak zatrudnić nauczyciela mianowanego w dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych, również w postaci papierowej, jakże i elektronicznej.

  Dodany: 2019-11-13
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0