Dokumentacja Pracownicza

 • foto

  Zasady zabezpieczania i ochrony dokumentacji

  Zasady zabezpieczania i ochrony dokumentacji pracowniczej w dniu 1 stycznia 2020 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dodatkowo ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej,.

  Dodany: 2019-12-12
  Kategoria: Dokumentacja pracownicza
  Komentarze: 0


 • foto

  Dokumenty pracownicze potwierdzające stopień

  Dokumenty pracownicze potwierdzające stopień niepełnosprawności. Delegowanie a umowa o pracę. Ćwiczenia kalkulacje optymalnego delegowania pracowników od zatrudnienia po oddelegowanie. Zatrudnienie pracowników obywateli polskich i cudzoziemców w toku swobody przepływu pracowników a delegowanie pracowników obywateli polskich i cudzoziemców.

  Dodany: 2019-11-27
  Kategoria: Dokumentacja pracownicza
  Komentarze: 0


 • foto

  W o dokumentacji pracowniczej i

  W o dokumentacji pracowniczej i dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych również ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych,.

  Dodany: 2019-11-01
  Kategoria: Dokumentacja pracownicza
  Komentarze: 1


 • foto

  W rozporządzenie dokumentacja

  W rozporządzenie dokumentacja pracownicza isap i dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych także ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, także w postaci papierowej,.

  Dodany: 2019-11-01
  Kategoria: Dokumentacja pracownicza
  Komentarze: 2