Czas Pracy

 • foto

  Delegacje podróże służbowe 2020 podróż służbowa

  Delegacje podróże służbowe 2020 podróż służbowa ograniczenia podmiotowe problemy praktyczne zapoznanie uczestników z zasadami rozliczania delegacji polskich i zagranicznych. W trakcie artykułu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądowe oraz interpretacje organów podatkowych, jakże również rozbieżności w stosowaniu artykułów dotyczących podróży służbowych poprzez organy piszczałkowe podatkowe, sądy i podatników. Prowadzone szkolenie ma również na celu.

  Dodany: 2020-02-21
  Kategoria: Czas pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  Umowy cywilnoprawne listopada upłynie perfekcyjny

  Umowy cywilnoprawne. listopada upłynie perfekcyjny ograniczenie zatrudnienia pracownika na umowę czasową. Optymalne Delegowanie pracowników z Polski i do Polski. Duża zakres z Polski delegowanych zostało ok tys. osób - czyli proc. wszystkich w UE. Najwięcej pracowników z Polski pracuje w sektorze budowlanym, przemyśle, edukacji, ochronie zdrowia i zajęciach socjalnych. Pracownicy mobilni: Delegowanie lub.

  Dodany: 2020-01-18
  Kategoria: Czas pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  Kodeks pracy a ustawa ZFŚS Podatkowe

  Kodeks pracy a ustawa ZFŚS. Podatkowe skutki oddelegowania pracownika na rzecz pracodawcy. Polskie firmy delegują do pracy za granicą więcej niż tys. najwięcej w UE pracowników, z czego około tyś. podmiotów wysyła do innych państw więcej niż osób. Polscy pracownicy wykonują usługi po największej części w branży budowlanej, transportowej.

  Dodany: 2020-01-17
  Kategoria: Czas pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  delegacja a podróż służbowa Pracownicy

  delegacja a podróż służbowa. Pracownicy migrujący: Delegowanie, skierowanie, wysłanie za granicę. Duża skala : W 2016 i 2017 r. z Polski delegowanych zostało ok 430 tys. osób - czyli 22,3 proc. wszystkich w UE. Najwięcej pracowników z Polski pracuje w sektorze budowlanym - 46,7 proc., przemyśle – 16,6 proc., edukacji, ochronie zdrowia i zajęciach socjalnych 13,9 proc. Usługa świadczona w toku transgranicznego świadczenia usług z założenia jednorazowa, musi być ograniczona pod względem.

  Dodany: 2019-11-06
  Kategoria: Czas pracy
  Komentarze: 0